MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
02 | Niegroźny wypadek blisko urzędu, apelacja do kierowców
02 | Niegroźny wypadek blisko urzędu, apelacja do kierowców
Started by kislu


Rate this topic
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


0 posts in this topic
kislu
Moderator
***


13
42 posts 19 threads Dołączył: Apr 2021
Heart  12-29-2020, 01:15 PM -
#1
[Obrazek: V4FLy7n.png]


Wczorajszego dnia, czyli 28 grudnia trwającego roku wieczorem, godziny około 19:00 w okolicach urzędu doszło do kolizji między kierowcą Admirala, a kierowcą autobusu. Z przeprowadzonych ustaleń wynika, że nikomu nic się nie stało. W całej kolizji ucierpiały tylko pojazdy. Admiral, który brał udział w wypadku został mocno stłuczony, taksówka oraz autobus, na których pojawiły się wgniecenia w wyniku kolizji, więcej strat nie odnotowano. Parę minut po wypadku pojawiła się jednostka Departamentu, która zablokowała przejazd blisko urzędu oraz zabezpieczyła całe miejsce. 

[Obrazek: unknown.png]
(zdjęcie przedstawia jednostki, które zabezpieczają teren)

Z przesłuchań świadków wynika, że przebieg samego wypadku nie wyglądał groźnie. Autobus kierowany przez nieznanego nam dotąd kierowcę z niewielką prędkością wjechał w tył Admirala, przez co ten - pod napływem siły - wjechał w pojazd, który znajdował się na postoju taksówek. Na cały obszar został wywołany głośny huk zderzenia się pojazdów. Wielu świadków również zauważyło jak kierowca autobusu po całym incydencie uciekł z miejsca zdarzenia nie ponosząc przy tym żadnych konsekwencji. Przechodzący blisko cywile próbowali złapać pirata drogowego, lecz niestety, bezskutecznie. Po całej kolizji przyjechały służby ratunkowe oraz poszkodowany został zawieziony do szpitala w celu sprawdzenia jego stanu zdrowia.

[Obrazek: unknown.png]
(zdjęcie przedstawiające stłuczonego Admirala po zdarzeniu)

Kierowcy naszego pięknego miasta Los Santos, apelujemy do Was o przestrzeganie przepisów ruchu na drodze. Dzięki temu możemy zmniejszyć procent wypadków w naszym pięknym stanie - San Andreas. Wyobraź sobie, że bezpieczna jazda nie zmajstruje Ci problemów w życiu, a jedynie przyniesie Tobie - czytelniku - same korzyści. Dbajcie też o swoje zdrowie, jak i zdrowie innych, ponieważ to jest najważniejsze w naszym życiu.

Artykuł autorstwa Emily White, 29 grudni
a.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości