MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
01 | Wprowadzenie do nowego Los Santos News
01 | Wprowadzenie do nowego Los Santos News
Started by kislu


Rate this topic
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


0 posts in this topic
kislu
Moderator
***


13
42 posts 19 threads Dołączył: Apr 2021
Heart  12-28-2020, 10:25 PM -
#1
[Obrazek: V4FLy7n.png]

Witamy Was drodzy czytelnicy naszej nowo założonej strony LSNews.com, a oto pierwszy oraz wprowadzający Was artykuł w nowe Los Santos News. Naszą piękną firmę napotkała pewna przerwa, która zapoczątkowała wiele zmian w naszym dziennikarskim świecie. Między innymi zaszło wiele zmian w kadrze zarządzającej oraz w działalności całej firmy. Cała sytuacja zostanie przybliżona poniżej w artykule.

Dnia 25 grudnia trwającego roku doszło do pewnych nieporozumień między zarządem. Nie wiadomo o co poszło, dlaczego tak się stało, ale jak mówi jedno ze znanych powiedzeń - jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Wyższa hierarchia firmy się całkowicie rozpadła, a całość potrzebowała zmian, więc trzeba było znaleźć zastępców. Tak, więc wraz z dniem 27 grudnia rozpoczęły się roszady w firmie. Nowym dyrektorem została Pani Pamela Overfleux, zastępcą dyrektora został Nester Quattrone, a managerem firmy został wybrany nijaki Chase Murphy. Pierwszego dnia wymienili między sobą pierwsze zdania oraz zaczęli myśleć nad wydarzeniami, które będą odbywać się w najbliższym czasie. Zmiany nie tylko dotknęły zarządu, ale też pracowników. Wielu z pracowników odeszło z firmy przez co po sprawach organizacyjnych od razu zaczęto ogłaszać rekrutacje w szeregi Los Santos News, aby zebrać dobrych, zorganizowanych pracowników i odbudować całą działalność. W późniejszym czasie Pani Pamela przeprowadziła konferencję wraz z całym zarządem oraz z całej rozmowy można dowiedzieć się o zbliżających się wydarzeniach. Na pierwszy ogień idą wyścigu w stylu drag, które odbędą już w tą środę o godzinie 18:00 na opuszczonym lotnisku w mieście Las Venturas. Następnie zorganizowany zostanie zlot samochodowy oraz impreza z okazji nowego roku w klubie pod nazwą "Alahambra". Oczywiście poinformujemy Was o dacie zbliżających się wydarzeń. 

Na koniec - artykuły, które będą publikowane tutaj, na naszej stronie, będą miały różna tematykę ze świata naszych mieszkańców, czyli z naszego pięknego miasta Los Santos. 
Każdy z nas stara się jak najlepiej dla firmy oraz wierzy w jej przyszły sukces.


Artykuł autorstwa Chase Murphy, 28 grudnia.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości