[Celebrity Project | Laus Bjoerg]
Started by Ebon


Rate this topic
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


0 posts in this topic
Ebon
Użytkownik


1
9 posts 5 threads Dołączył: Mar 2021
03-02-2021, 06:50 PM -
#1
[Obrazek: XJjtQnN.png]
Dane postaci oraz nazwa projektu: Laus Bjoerg

[b]Opis oraz biografia postaci/Opis oraz historia projektu:

[/b]
Laus Bjoerg urodził się 12 września 1999 roku w Angel Pine. Niczego mu nie brakowało, wychowywał się w dosyć bogatej rodzinie. Od dziecka interesował się motoryzacją. Swój pierwszy motocykl dostał w wieku 9 lat. Był to stary, używany, dwudziestoletni motocykl, dzięki któremu Laus zawdzięcza swój sukces. Gdy Laus miał 12 lat w telewizji zobaczył mistrzostwa świata w Enduro, postanowił że kiedyś on też wystartuje w mistrzostwach. Zdeterminowany chłopak dorabiał po szkole w lokalnym sklepie, całe wakacje spędzał w sklepie, żeby zarobić na nowy motocykl. Gdy Laus miał 15 lat, kupił swoje pierwsze profesjonalne Enduro. Było to kawasaki w dwusuwie, o pojemności 350. W wieku 16 lat, Laus wystartował w swoich pierwszych zawodach, były to eliminacje do mistrzostw świata do lat 18.
Młody endurowiec wygrał eliminacje z dużo przewagą, i zakwalifikował się do mistrzostw świata, które odbyły się w Los Santos. Laus był pełen euforii, jednak czekała na niego smutna wiadomość. U ojca chłopaka zdiagnozowano raka wątroby. Lekarze dawali mu 4 miesiące życia. Laus miał zrezygnować z udziału w mistrzostwach, chciał spędzić z ojcem ostatnie chwile. Laus zawdzięcza ojcu naprawdę wiele, gdyby nie on, młody chłopak nie poznałby swojej pasji, ponieważ to od niego młody mistrz dostał swoją pierwszą maszynkę. Ojciec Laus'a chciał aby chłopak wystartował w zawodach, powiedział że nie chce zepsuć synowi życiowej szansy. Chłopak wygrał mistrzostwa. Dzień później zmarł jego ojciec. Miesiąc później Laus wraz z matką przeprowadzili się do Los Santos. Młody mistrz zdał maturę i poszedł na studia, gdzie studiował prawo. Cztery lata później Laus ukończył studia, i ponownie wystartował w mistrzostwach świata. Tym razem młody chłopak wystartował w przedziale wiekowym 18-26, gdzie ponownie wygrał cały turniej. Laus pojawił się na wielu billboardach w Los Santos, postanowił założyć swój biznes. 

Pomysły na prowadzenie postaci/projektu oraz wypromowanie:
Moją postać chciałbym kierować w stylu biznesmena. Chciałbym również organizować różnego typu eventy offroad, lub zawody. Aby wypromować moją postać, chciałbym wykupić kilka billboardów.

SS’y z waszej gry IC w kierunku rozpoczęcia i rozwoju postaci/projektu:
(są to ss`y z przed miesiąca)

https://imgur.com/a/p1aboLy
https://imgur.com/a/O6KWI2O
https://imgur.com/a/3OYdkKf
Pozdrawiam!


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości