LSPA | Lee Toretto
Started by Kondzio

Rate this topic
  • 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

0 posts in this topic
Kondzio
Użytkownik

0
1 posts 1 threads Dołączył: Mar 2021
02-18-2021, 01:03 PM -
BACKGROUND INFORMATION

1.1 - Imię: Lee
1.2 - Nazwisko: Toretto
1.3 - Płeć: Mężczyzna
1.4 - Data urodzenia: 10.02.1994
1.5 - Miejsce urodzenia: Nowy Jork
1.6 - Aktualny wzrost: 190
1.7 - Aktualna waga: 75
1.8 - Aktualny adres zamieszkania na terenie stanu San Adreas: Brak
1.9 - Aktualny numer telefonu w razie kontaktu: 718920
1.10 - Obywatelstwa: Amerykańskie 
1.11 - Zainteresowania: Służby mundurowe
1.12 - Hobby: Gra na gitarz

EMPLOYMENT

2.1a - Wymień firmy, w których pracowałeś wraz ze stanowiskami: Kierowca autobusu 
2.1b - Podaj powód odejścia | zwolnienia: powód odejścia jest taki że szef mało płacił.
2.2a - Czy należałeś | należałaś kiedykolwiek do służb mundurowych?: Nie 
2.2b - Dlaczego zostałeś z nich zwolniony? (niewymagane w przypadku niewypełnienia pkt. 2.2a): Brak

PERMITS

3.1 - Czy posiadasz ważną licencje do kierowania jednośladami?: NIE
3.2 - Czy posiadasz ważną licencje do kierowania dwuśladami?: TAK
3.1/2a - Czy posiadasz punkty karne?: NIE
3.3 - Czy posiadasz ważną licencje na broń palną kategorii A?: NIE
3.4 - Czy posiadasz ważną licencje na broń palną kategorii B?: NIE
3.5 - Czy posiadasz certyfikat medyczny?: NIE  (( Nie wymagane, LSFD nie prowadzi tymczasowo szkoleń medycznych ))
3.5a - Jeżeli tak, wymień wszystkie(BLS|ALS|TCCC): (Nie wymagane, LSFD nie prowadzi tymczasowo szkoleń medycznych ))

OTHER INFORMATION

4.1 - Czy posiadasz wady fizyczne lub psychiczne, jeżeli tak to jakie?: Nie nie posiadam
4.2 - Czy spełniasz poniższe warunki, jeżeli nie to jakich nie spełniasz?: Spełniam wszystkie warunki 
   $1 - Ukończenie 21 roku życia,
   $2 - Ukończenie szkoły średniej,
   $3 - Niekaralność (Nie wliczając niektórych artykułów za drobne przewinienia),
   $4 - Posiadanie amerykańskiego obywatelstwa.
4.3 - Jakimi językami umiesz się porozumiewać, nie wliczając Angielskiego?: Niemieckim

OOC:
Identyfikator Discord (Kondzio #0909):
Imię: Konrad 
Czy posiadasz komunikator TS'3?: TAK
Czy grasz w innych frakcjach? Jeżeli tak to podaj nazwę frakcji z postacią: Byłem w LSFD teraz jeste w taxi na pierwszej postaci Paul O'coner 
Czy grasz w organizacji przestępczej? Jeżeli tak to podaj nazwę organizacją z postacią: Nie gram w organizacji przestępczej.
Jak zamierzasz prowadzić postać?: Mam zamiar prowadzić ją normalnie jak zwykły człowiek.
Krótka historia postaci: 24 letni Lee Toretto urodzony w NY w którym ukończył szkołę średnią z wyróżnieniem. W NY pracował jako mechanik ale chciał spróbować swoich sił w Los Santos i pracował jako kierowca autobusu ale się zwolnił ponieważ mało zarabiał. Lee jest odważną, inteligętną osobą, wlaczy do samego końca, nigdy się nie poddaje. 
Czy byłeś karany przez administrację serwera? (Możemy to sprawdzić): Na początku jak startowałem z Rp to musiałem napisać TestRp ponownie ( nie wiedziałem wtedy wielu żeczy o Rp ) i nie dawno dostałem jaila na 30 min za NonRp ponieważ byłem w małym stresie i nie odegrałem akcji. 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości