Event Team
Started by Miodek


Rate this topic
  • 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


0 posts in this topic
Miodek
Moderator
***


14
118 posts 17 threads Dołączył: Mar 2021
Star  02-14-2021, 04:37 PM -
#1
[Obrazek: JR1KPVV.png]
Event Team 
Grupa kreatywnych, pomysłowych i działających w celu chęci odskoczni od życia codziennego Waszych postaci członków tworzących najróżniejsze wydarzenia masowe, bądź na określoną część społeczności. Z chęcią wspieramy rozwijanie swoich własnych pomysłów bądź kreowanie swojej własnej postaci. W grupie trzymamy osoby pomysłowe oraz gotowe do działania. Chcemy, by serwerowa codzienność została przełamana. Nie chcemy, abyście codziennie robili to samo. Walczymy o jak największą aktywność tworząc przeróżne wydarzenia, które mogą się Wam spodobać.

Jeżeli chcesz spróbować własnych sił z własnym eventem - nakierujemy ciebie na odpowiednią drogę, ułatwiając poprawne zorganizowanie wydarzenia.

Wyróżniający się członkowie ET oraz gracze, którzy mają własne pomysły na wydarzenie mogą liczyć na nagrody za wkład w życie serwera w postaci wirtualnej gotówki.


Z racji tego, że gramy na pobocznych postaciach, które często nie są przez nas kierowane więcej niż raz na tydzień możemy sobie pozwolić na spawnowanie wszelkich pojazdów oraz przedmiotów. Jest to przywilej, który uzyskaliśmy, by tworzyć rozgrywkę In Character dla graczy.


[Obrazek: b5OyXmT.png]


Zarząd Event Team'u:
 Team Leader, organizer: martinos 
 Team Leader: kislu#2137 


Członkowie Event Team'u:
- StachuuuZ...#6885
- BifCast#4762
- invide#0001
- K$b!ś321#1582
- Lorensik#1264Wpis autorstwa: martinos, miodek
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości