MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
14 | Pierwsza konferencja gali SFC
14 | Pierwsza konferencja gali SFC
Started by kislu

Rate this topic
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

3 posts in this topic
kislu
Moderator

13
42 posts 19 threads Dołączył: Apr 2021
Heart  01-13-2021, 09:27 PM -
[Obrazek: V4FLy7n.png]
Dzisiaj, czyli dnia 13 stycznia roku 2021 - odbyła się pierwsza konferencja gali Selected Fighting Championship, w skrócie SFC. Na miejsce zjawili się zawodnicy wspomnianej gali oraz zostali przepytani odnośnie nadchodzącego wydarzenia. Konferencja została w skrócie opisana poniżej

[Obrazek: unknown.png]

Kiedy wszyscy zawodnicy wydarzenia się zjawili to zostali wpuszczeni jako pierwsi. Następnie zostali wpuszczeni wszyscy obserwujący tego wydarzenia. Konferencja, jak to konferencja.. Ludzie, ochroniarze, w razie czego medycy. Taka obstawa była na dzisiejszej konferencji pierwszej gali Selected Fighting Championship. Z początku całe zgromadzenie zawodników odbywało się spokojnie. Zawodnicy byli przepytywani po kolei. Na samym początku zawodnicy Main EVENTU, a następnie Co-Main EVENTU.. oraz parę pozostałych osób. Niestety, jak zostało wspomniane wyżej - konferencja trwała spokojnie do czasu. Konflikt między dwoma zawodnikami się tak nasilił, że były rzucane szklanki, krzesła i inne przedmioty! Przez co musiała interweniować obstawa konferencji. Dwojga zawodników została wyprowadzona z sali oraz ponownie wpuszczeni po czasie. Po całym incydencie przyjechała jedna z pracownic naszego Departamentu, dzięki czemu atmosfera się uspokoiła do jakiegoś stopnia. Też niestety Pani z Departamentu musiała interweniować, ponieważ kolejni dwaj zawodnicy zaczęli do siebie rzucać wyzwiskami. Rzucać jedzeniem, szklankami oraz krzesłami! Końcowo doszło do spotkania Face-to-Face i to z użyciem pięści. Główny inicjator konfliktu został powstrzymany paralizatorem. Finalnie konferencja została przerwana przez głównego organizatora wydarzenia, aby żaden z zawodników nie ucierpiał z powodu nasilenia się atmosfery w środku.

Ale to jeszcze nie koniec artykułu! Zdołaliśmy przeprowadzić krótki wywiad z jednym z zawodników gali Selected Fighting Championship, i to nie zwykłym zawodnikiem, ponieważ przeprowadziliśmy wywiad z samym Gubernatorem naszego miasta Los Santos, który będzie występował w Co-Main EVENT'cie.

Poniżej zostało załączone nagranie audio z wywiadu:
Cytat:Pamela Overfleux: Dzień dobry, z tej strony Pamela Overfleux, a z nami jest gubernator miasta Los Santos. Możesz się przedstawić.

Toby Varttoveux: Cześć, witajcie mówi do Was Toby Varttoveux

Pamela Overfleux: Tak, dokładnie. Toby, powiedz nam.. Jak wrażenia po pierwszej konferencji?

Toby Varttoveux: Jak wrażenia.. w sumie śmieszna sytuacja. Nie wiedziałem, że ludzie w tym mieście mają takie oblicze.

Pamela Overfleux: Ha, no dość ciekawie było... To prawda.. A powiedz nam, boisz się swojego przyszłego przeciwnika?

Toby Varttoveux: Czy się boje? Nie... Traktuję to wydarzenie jako nowe wyzwanie.

Pamela Overfleux: To, w sumie dobra wiadomość. Jak długo przygotowywujesz się do swojej walki?

Toby Varttoveux: Dosyć krótko, ponieważ... w sumie to przedwczoraj dowiedziałem się, że mam walczyć *śmieje się*, ale jest okej.

Pamela Overfleux: Ło, to na prawdę krótko.. Mamy ostatnie pytanie.. czy planujesz zawalczyć na przyszłych galach?

Toby Varttoveux: Jeśli wygram obecną walkę i trafi się kiedyś jakiś przeciwnik to raczej.. tak.

Pamela Overfleux
: O, no to dobrze.. To raczej by było na tyle. Z nami był Toby Varttoveux, a mówiła do Was Pamela Overfleux.

Toby Varttoveux: Dziękuje, że mogłem udzielić wywiadu. Pozdrawiam wszystkich mieszkańców!

Artykuł autorstwa Pamela Overfleux, 13 stycznia

Gala Selected Fighting Championship zostaje przełożona na dzień 22 stycznia
Heheszki
Użytkownik

1
4 posts 0 threads Dołączył: Apr 2021
01-14-2021, 02:48 AM -
*Ellie White zostawiła like'a pod artykułem.*
txdl
Użytkownik

20
0 posts 5 threads Dołączył: Apr 2021