MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
13 | Druga odsłona zlotu samochodowego
13 | Druga odsłona zlotu samochodowego
Started by kislu


Rate this topic
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


0 posts in this topic
kislu
Moderator
***


13
42 posts 19 threads Dołączył: Apr 2021
Heart  01-12-2021, 08:20 PM -
#1
[Obrazek: V4FLy7n.png]

Dzień wczorajszy, czyli 11 stycznia był kolejnym dniem dla miłośników motoryzacji. Dla grup, którzy dzielili się na pasjonatów czterokołowców oraz pasjonatów dwukołowców. Bowiem wczoraj odbyła się kolejna odsłona zlotu samochodowego - już druga - który odbył się na Santa Maria Beach o godzinie 18:00. Głównie chodziło o to, aby dobrze spędzić czas oraz się trochę pobawić, bądź wyluzować.


[Obrazek: mta-screen_2021-01-11_17-51-41.png]

Na samo miejsce zlotu zleciało się wiele wspaniałych aut. Kategorie były podzielone, ponieważ przyjechały te sportowe auta, jak i te, które nie są sportowymi autami - są z innej klasy motoryzacyjnej. Na miejsce przyjechało ponownie wiele osób bo było Was aż czterdziestu, co jest kolejnym znakomitym wynikiem odnotowanym przez nas - Los Santos News. Na samym zlocie - jak zawsze - zjawiły się jednostki porządkowe jak i ratunkowe, za co ponownie dziękujemy! Na szczęście nie musieli interweniować. Sam zlot przebiegał spokojnie. Muzyka grała, ludzie tańczyli, bawili się, dobrze spędzali czas. 

Następnie na zlocie - jak na praktycznie każdym wydarzeniu - zostało zorganizowane losowanie o nagrody. Do wygrania były nagrody pieniężne jak i auto, które posiadało potężny tuning. Łączna pula w pieniądzach wynosiła 18 tysięcy dolarów! Losowanie odbyło się systemem numerków oraz rozlosowano trzy osoby, które zgarnęły swoje nagrody. Mianowicie, za trzecie miejsce była możliwość wygrania nagrody pieniężnej w wysokości 8.000$! A na trzecie miejsce została rozlosowana Pani Jullie BeaverBook, jeszcze raz gratulujemy! Za drugie miejsce można było zdobyć aż 10.000$! Szczęściarzem, który zgarnął wspomnianą nagrodę okazał się być Pan o imieniu i nazwisku Matt Benz, gratulujemy! Oraz najważniejsza nagrodą, czyli pojazd z full tuningem - Daewoo Lanos - wygrał nijaki Pan Joel Smith, za co jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalej takiego szczęścia! 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział oraz życzymy Wam miłego dnia/wieczoru!

[Obrazek: mta-screen_2021-01-11_17-51-16.png]

Artykuł autorstwa Anthony McSwain, 12 stycznia
(( wyniki losowania: http://ntpd.eu/7Md5b/ ))
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości