MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
11 | Nabór na nowego prezydenta
11 | Nabór na nowego prezydenta
Started by kislu

Rate this topic
  • 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

0 posts in this topic
kislu
Moderator

13
42 posts 19 threads Dołączył: Apr 2021
Heart  01-11-2021, 04:18 PM -
[Obrazek: V4FLy7n.png]
Jak wiecie, bądź nie wiecie - od nie dawna odbywa się nabór na nowego Prezydenta naszego kraju. W tym artykule dowiecie się paru istotnych kwestii od mieszkańców naszego miasta. Na razie posiadamy mało informacji dotyczących kandydatów na nowego Prezydenta, więc zadaliśmy kilka pytań odnośnie istotnych kwestii naszym mieszkańcom, a bardziej dwóm mieszkańcom. Między innymi co o tym myślą, jakie są ich oczekiwania oraz na kogo chcieliby zagłosować? Przeprowadzone wywiady znajdziesz poniżej w artykule.

** Poniżej zamieszczono pliki dźwiękowe z obu wywiadów **
Cytat:Chloe Smith: Dzień dobry, jest z nami Lucas Evans, który raczy odpowiedzieć nam na kilka pytań odnośnie wyborów na nowego Prezydenta. Może na początku proste pytanie nie odnośnie kandydowania.. Powiedz nam, jak Ci minął dzisiejszy dzień?

Lucas Evans: Dzień mi minął znakomicie. Jest słonecznie, pogoda sprzyja, tak samo jak humor, czyli praktycznie jak zawsze *śmieje się*. Słyszałem właśnie, że odbywają się wybory na nowego Prezydenta co jest bardzo interesującym tematem wśród Los Santos. 

Chloe Smith: Dobrze słyszeć Panie Lucas. Cieszymy się, że dzień Panu sprzyja, tak samo jak humor. Dobrze, więc.. zadamy Panu pierwsze pytanie. Jakiego Prezydenta by Pan chciał, żeby sprawował w naszym mieście?

Lucas Evans: Wie Pani.. przede wszystkim chciałbym, żeby nowy Prezydent był przede wszystkim silny. Drugim aspektem jaki bym chciał zaznaczyć to to, aby był samodzielny, potrafił sobie radzić ze wszystkim. 

Chloe Smith: Dobrze... A jakie Pan ma wymagania od Prezydenta? Co by Pan chciał, aby wprowadzono?

Lucas Evans: Moje wymagania? No to, żeby nasz kraj naszło wiele zmian. Tych pozytywnych zmian. Aby zniszczono bezrobocie w naszym kraju, podwyższono wypłaty dla pracowników biznesów jak i firm.. no i w sumie nie wiem co... aby nam się dobrze żyło.

Chloe Smith: Dość interesujące. W zestawie mamy jeszcze ostatnie pytanie dla Pana.. Na kogo by chciał Pan zagłosować?

Lucas Evans: Na kogo? Na najlepszego kandydata. Ten, który przemówi najlepiej. W jakimś stopniu się przedstawi oraz przedstawi swoje przyszłe plany na działanie naszego państwa. Na razie nie wiemy kto bierze udział, niestety.. Trzeba czekać.

Chloe Smith: Dokładnie.. trzeba czekać. Dobrze, to by było na tyle. Dziękujemy za udział w naszym dość krótkim wywiadzie. Z nami był Lucas Evans, a wywiad przeprowadzała Chloe Smith..

Lucas Evans: Dziękuje za zaproszenie, miło się z Panią rozmawiało. Miłego dnia, Los Santos!

Cytat:Chloe Smith: Czołem, Los Santos! Jest z nami Alice Crawford, która także raczy odpowiedzieć nam na kilka pytań odnośnie Prezydentury... Ale na początku dość proste pytanie jak do ostatniego naszego uczestnika. Jak Pani minął dzień?

Alice Crawford: Dzień dobry, eee - dzień dla mnie jeszcze się nie skończył *śmieje się*, ale tak to mija dość spokojnie - co mnie cieszy. Cieszę się, że mogę wziąć udział w tym wywiadzie.

Chloe Smith: Ha, to super słyszeć.. Dobrze.. przedstawię Pani pierwsze pytanie odnośnie kandydowania. Co by Pani chciała, aby nowy Prezydent zmienił w naszym kraju?

Alice Crawford: Co bym chciała, aby Prezydent zmienił w naszym mieście? Emm... ha, no mniejsze podatki - to chyba oczywiste.. Po prostu - wprowadzenie zmian, które będą sprzyjać mieszkańcom.

Chloe Smith: Mhm, dobrze. Drugim pytaniem dla Pani jest.. Jakie cechy powinien posiadać Prezydent?

Alice Crawford: Prezydent przede wszystkim powinien być inteligentny. Powinien sam podejmować decyzje, a nie podpierać się innymi ludźmi. Powinien być niezależny oraz samodzielny, ponieważ może przeciwstawić się działaniom, które będą niszczyć nasze państwo. Prezydent powinien łączyć, a nie dzielić.

Chloe Smith: Dobrze, dziękujemy za udzielenie wywiadu. Był to dość krótki wywiad bo dwa pytania, ale mam nadzieję, że dość ciekawy. Była z nami Alice Crawford, a wywiad zostal przeprowadzony przez Chloe Smith.

Alice Crawford: Dziękuje, że mogłam uczestniczyć w wywiadzie. Pozdrawiam wszystkich mieszkańców! 
Artykuł autorstwa Chloe Smith, 11 stycznia

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości