MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
10 | Skoki spadochronowe al'a zlot, przypomnienie
10 | Skoki spadochronowe al'a zlot, przypomnienie
Started by kislu


Rate this topic
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


0 posts in this topic
kislu
Moderator
***


13
42 posts 19 threads Dołączył: Apr 2021
Heart  01-07-2021, 09:01 PM -
#1
[Obrazek: V4FLy7n.png]
W dzisiejszy dzień, czyli 7 stycznia roku 2021 odbyło się wydarzenie z użyciem helikoptera. Mianowicie, dzisiaj odbyły się skoki spadochronowe dla mieszkańców naszego miasta Los Santos. Formalnie były one zaplanowane na godzinę 18:00, a odbyły się w miejscu gdzie występuje najpiękniejszy widok na nasze miasto, największy punkt położony w naszym stanie, czyli Mount Chilliad. Na skokach zjawiło się wiele osób. Tak samo Ci, którzy pasjonują się lotami, jak i Ci, którzy nie są zainteresowani taką atrakcją - dla nich też przygotowaliśmy smaczek. Wydarzenie te było również dla miłośników czterokołowców, ponieważ skoki spadochronowe również zostały pomieszane ze zlotem samochodowym.


[Obrazek: unknown.png]


Tak jak napisaliśmy wyżej - dla tych, którzy nie są zainteresowani skokami spadochronowymi przygotowaliśmy mały smaczek. Mianowicie, było to losowanie nagród w postaci pieniędzy. Łączna pula nagród wynosiła 32 tysiące dolarów! Losowanie odbyło się starym systemem, czyli numerkami. Udział wzięło około 20 osób, co nie jest złym wynikiem. Największa ilość kupionych biletów jaka padła na tym wydarzeniu to.. uwaga.. 40 biletów! Jest to ogromna ilość biletów zakupiona przez uczestnika. Kiedy zapisały się wszystkie chętne osoby do losowania, to o godzinie 18:05 ogłoszono wyniki losowań. Dla tych, których nie było na wydarzeniu to przedstawimy je tutaj, w artykule. Scot Smith, to on został wylosowany przez nasz program na trzecie miejsce. Zajmując trzecie miejsce wygrał aż 7.000$! Drugie miejsce zostało zajęte przez Jacob'a Lewiss'a, który wygrał 12.000$! Oraz pierwsze miejsce zostało zajęte przez Tomas'a Goodman'a, który wygrał 15.000$! Wszystkim trzem wymienionym osobom wyżej gratulujemy wygranej w losowaniu. 


[Obrazek: unknown.png]
Artykuł autorstwa Anthony McSwain, 7 stycznia 
(( wyniki losowania: https://imgur.com/a/EbuMePv ))Przypominamy również o sprawie, która jest cały czas prowadzona przez nasz Departament. Mianowicie, zaginęła młoda dziewczyna o imieniu i nazwisku - Julie Overlay. Ostatnio była widziana 5 stycznia trwającego roku około godziny 16:30 w Blueberry. Poniżej załączamy jej zdjęcie:

[Obrazek: unknown.jpg]

Jeżeli wiesz cokolwiek o zaginionej Julie, bądź w dniu zaginięcia ją widziałeś lub widziałaś to poinformuj odpowiednie służby pod numerem 911. Ewentualnie możesz dać nam znać pisząc do nas maila - lsnews@sa.com, lub dzwoniąc do nas na numer 7332. Również możesz zjawić się osobiście na komisariacie.

Więcej informacji odnośnie Julie znajdziesz w tym artykule: ARTYKUŁ
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości