MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
08 | Zlot samochodowy
08 | Zlot samochodowy
Started by kislu


Rate this topic
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


0 posts in this topic
kislu
Moderator
***


13
42 posts 19 threads Dołączył: Apr 2021
Heart  01-04-2021, 08:06 PM -
#1
[Obrazek: V4FLy7n.png]
Dzień wczorajszy był specjalnym dniem dla miłośników motoryzacji. Bowiem wczoraj, czyli dnia trzeciego stycznia nowego roku - 2021 odbył się zlot samochodowy. Był to raj dla miłośników czterech kółek, ale też nie tylko czterech. Pojawiły się także dwukołowce. Całe wydarzenie zostało opisane poniżej.

[Obrazek: unknown.png]

Tak jak wspomniane zostało wyżej - trzeciego stycznia odbył się zlot samochodowy, który odbywał się na Santa Maria Beach. Formalnie był on zaplanowany na godzinę 19:00. Na miejscu zjawiło się bardzo dużo osób, za co szczerze dziękujemy! Cały zlot przebiegał spokojnie. Każdy z uczestników się bawił, śmiał oraz tańczyli do muzyki, która leciała z głośnika. Na zlocie zjawiły się także służby porządkowe takie jak Los Santos Police Department, czy służby ratunkowe takie jak Los Santos Fire Department, a wraz z nimi medycy EMT, którzy cały czas obserwowali przebieg zlotu oraz byli nastawieni na gotowość. Na szczęście nie musieli reagować, ale dziękujemy za to, że się zjawili! Poza służbami ratowniczymi oraz porządkowymi zjawili się pracownicy Jumper Fast Food, którzy sprzedawali swoje jedzenie na imprezie. Bez Was możliwe, że każdy by był głodny, więc dziękujemy również Wam, że się zjawiliście. 

Przechodząc dalej - na zlocie również była możliwość wygrania różnych nagród. Od nagród pieniężnych do auta - srebrnego Obey S4! Rozdawanie nagród było przeprowadzone na bazie losowania z kupionych biletów przez uczestników. Łącznie udział wzięło 40 osób, co jest znakomitym wynikiem odnotowanym przez nas. Największa ilość kupionych biletów jaka padła na wydarzeniu to 10 sztuk, a cena jednego biletu wynosiła 200$. Pewnie zastanawiasz się czytelniku kto okazał się szczęśliwcem i wygrał główne nagrody? No to już wyjaśniamy od trzeciego miejsca. Jednym z tych szczęśliwców okazał się nijaki Jack Steward, który wygrał... uwaga - aż 5.000$! Następnie - za drugie miejsce również wygraną była nagroda pieniężna. Mike Makita, który wygrał nagrodę pieniężną w wysokości 8.000$! I teraz najprawdopodobniej najciekawsza wygrana, czyli srebrne Obey S4. Największym szczęśliwcem tego zlotu okazał się być John Davies! To właśnie on wygrał nagrodę główną. Gratulujemy wygranej wymienionym osobom.

[Obrazek: unknown.png]

Artykuł autorstwa Charlotte Brown oraz Pamela Overfleux, 4 stycznia
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości