MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
06 | Nowy rok dla departamentu - początkiem sukcesu.
06 | Nowy rok dla departamentu - początkiem sukcesu.
Started by kislu


Rate this topic
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
kislu
Moderator
***


13
42 posts 19 threads Dołączył: Apr 2021
Heart  01-01-2021, 05:03 PM -
#1
[Obrazek: V4FLy7n.png]
Wczorajszy dzień należał do tych bardziej wyszczególnionych dni w roku. Jak nie każdy wie - wczoraj był ostatni dzień w roku. Dzień, w którym obchodzone są sylwestra. Na całym świecie czekają miliardy osób, aby ostatni raz poimprezować, spędzić czas z rodziną, bliskimi jak i przyjaciółmi lub po prostu - ostatni raz popić w roku. Niektórzy obchodzą ten dzień inaczej niż My, na przykład - w Nowej Zelandii uderza się garnkami oraz patelniami najgłośniej jak się da. Brazylijczycy ubierają się na biało. Hiszpanie zjadają o północy łącznie 12 sztuk winogrona. Ekwadorczycy palą kukły symbolizujące stary rok, a w Argentynie wszyscy stają na lewej nodze, aby w nowy rok wejść na prawej. Tak właśnie wszedł nasz Departament w nowy rok. Całość zostanie opisana poniżej w artykule.

[Obrazek: unknown.png]


Dzisiaj, czyli dnia, który wprowadza do nowego roku - pierwszego stycznia roku 2021, została przeprowadzona akcja policyjna na terenach gdzie znajduje się Motel Jefferson. Mianowicie, nasz Departament dostał słuchy, że w Motelu Jefferson są przechowywane nielegalne bronie. I tak właśnie było. Znajdowała się tam masywna ilość broni. Od broni krótkich, do broni długich. Poza wyposażeniem zbrojeniowym również znajdowała się tam osoba, która była odpowiedzialna za to całe zajście. Dane tej osoby nie są nam znane. Zostały one przechowane anonimowo, aby nie zagrażać życiu złapanemu przez policję. Oczywiście została ona aresztowana. Najpopularniejszy typ broni, w największej ilości jaki został tam znaleziony okazała się być broń typu Colt. Jest to broń krótka - pistolet. Zostały one tam znalezione w pięciu egzemplarzach. Następnie znaleziono broń, która jest nielegalna w całym naszym kraju, czyli AK-47 inaczej zwany Kalashnikovem. Znaleziony został jedynie w jednym egzemplarzu. Ostatnią znalezioną bronią okazał się pistolet maszynowy pod nazwą UZI. Tak samo jak Kalashnikov - został znaleziony w jednym egzemplarzu. Całe znalezisko zostało zabezpieczone przez Departament. 

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

Na koniec tego artykułu - życzymy Wam spokojnego, pełnego satysfakcji, udanego nowego roku 2021. Życzymy Wam, aby spełniały się wasze najbardziej oczekiwane marzenia. Abyście przeszli ten rok cali i zdrowi oraz byli zadowoleni na każdym kroku, cały czas ~ Ekipa Los Santos News.

Artykuł autorstwa Pamela Overfleux, 1 stycznia
Smietnik
Gość


 
01-01-2021, 06:40 PM -
#2
*Edward Clevente wystawił pozytywną opinie*
Kartlicz
Administrator
******


0
4 posts 1 threads Dołączył: Apr 2021
01-02-2021, 05:39 PM -
#3
*Kate zostawiła like pod artykułem.*
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości