MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
05 | Drag-Race w Las Venturas
05 | Drag-Race w Las Venturas
Started by kislu


Rate this topic
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


0 posts in this topic
kislu
Moderator
***


13
42 posts 19 threads Dołączył: Apr 2021
Heart  12-31-2020, 03:33 PM -
#1
[Obrazek: V4FLy7n.png]
Wczorajszy dzień należy do jednych ze spokojniejszych dni - na całe szczęście. W Los Santos nie było wypadków, każdy żył spokojnie i mieszkańcy mogli się cieszyć wydarzeniem organizowanych przez nas, czyli Los Santos News. Całość została opisana poniżej w artykule.

Wczorajszego dnia trwającego roku, czyli 30 grudnia na godzinę 18:00 były zaplanowane wyścigi drag organizowane na specjalnym torze, który znajdował się na opuszczonym lotnisku w mieście Las Venturas. Na miejsce przyjechało sporo osób, za co Wam bardzo dziękujemy. Zjawili się Ci, którzy posiadają auto z wyższych półek sportowych, jak i z tych niższych. Kiedy zjawili się już uczestnicy, to o godzinie 18:05 rozpoczęły się pierwsze zapisy na uczestnictwo w tych wyścigach. Zapisało się ponad 15 osób! Co jest znakomitym wynikiem odnotowanym przez nas. 

[Obrazek: unknown.png]


Wyścig przebiegał spokojnie. Każdy z uczestników się bawił, a na torze jeździły auta od startu do mety. Mimo wszystko, że tor był zorganizowany pod bezpieczeństwo dla kierowców, to i tak na wszelki wypadek został obstawiony przez jednostki Departamentu, jak i służby ratownicze takie jak EMT oraz Fire Department - za co dziękujemy. Byli przygotowani na reagowanie w trakcie nagłego przypadku. Na szczęście wyścigi zakończyły się bez szwanku na zdrowiu uczestników. Jedynie to niektóre auta były obrysowane w wyniku wjechania w siano, które służyło jako amortyzator na mecie. Wygranymi zostały trzy osoby. Pewnie zastanawiasz się - czytelniku - kto zajął pierwsze miejsce? Mianowicie była to Pani Veronica Kelly ze swoim pojazdem marki Benefactor. Model pojazdu Pani Veronici, który zajął pierwsze miejsce to E-Type EVO z prędkością maksymalną 260 kilometrów na godzinę. Co ciekawe - nie było to auto z największą prędkością maksymalną. Drugie miejsce zajął Pan Alexander Ximouanous ze swoim pojazdem Obey BS7, którego prędkość maksymalna wynosi 255 kilometrów na godzinę. Trzecie miejsce zostało zajęte przez Pana Jacob Muss ze swoim autem Obey Bullet, którego prędkość maksymalna wynosi 274 kilometrów na godzinę i to auto Pana Jacob'a Muss'a miało największą prędkość maksymalną w całych wyścigach drag. Niestety, mimo wszystko Jacob Muss nie zajął pierwszego miejsca, ponieważ na tak krótkim odcinku liczy się początkowe przyspieszenie pojazdu, a nie sama prędkość maksymalna. Osoby, które zajęły miejsce w podium otrzymały nagrodę pieniężną. Za pierwsze miejsce otrzymywało się 10.000$, za drugie miejsce 7.000$, a za trzecie 3.000$. Jeszcze raz gratulujemy trzem wymienionym osobom wyżej w artykule za zajęcie podium. 

[Obrazek: unknown.png]

Artykuł autorstwa Emily White oraz Pamela Overfleux, 31 grudnia
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości