• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yoshie Yamakawa
#1
[Obrazek: 3DgFEkY.png]
Yoshie Yamakawa - 17-nasto letnia Japonka, radząca sobie lepiej za kierownicą niż na nogach, urodzona w Tokio a prędzej w Minato, w mieście znana jako pani prędkość, wraz z przyleceniem do Los Santos, znalazła na aukcji internetowej garaż praktycznie w centrum Marketu, w tym garażu powstaje naprawdę gruby projekt. Jej priorytetem nie jest rodzina, a znajomi i jej auta, niestety uzależniona od prędkości, nie ma u niej limitów, według was? 
Sto na godzinę? Dużo, dla niej nie odczuwalna prędkość, dopiero wiatr w włosach czuje powyżej dwustu pięćdziesięciu...
A wszystko tylko w nocy.Social Media:
Twitter:
https://twitter.com/Ananas3kQ
(Teoretycznie tutaj jest Yoshie, ale twitter tak ustawił :P)

FacePlus:
https://faceplus.tlife.pl/u/YoshieAnanaseK
Wzmianki:
1. - - -OOC: Siemka wszystkim, jak wszyscy mię znają albo nie, to ja Ananasio, wychodzę z ciekawą perspektywą osoby (w tym przypadku ścigantki), która po czasie będzie prowadzić zorganizowaną grupę przestępczą, w swojej karierze nie spotkałem osoby "CP" która grała ściganta (może była :P),  postać która będzie miała dzień w dzień kontakt z Departamentem.
Edit. Jeszcze pomysł na grę, myślę że będę zwykł ścigant który będzie importował różne przedmioty do tuning, jakieś się wymyśli, wszystko będzie na fali.. a no i dragi, transport dragów ect. Coś pokroju osoby z filmu "Transporter"
  Odpowiedz
#2
[Obrazek: TNVbXOl.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości