• 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roy Cars
Roy Cars - to salon powołany do życia 2 lipca 2020 roku przez Michael’a Roy. Właściciel spróbował swoich sił i przystąpił do porozumień z wieloma producentami samochodów i łodzi. Kontrakty sięgnęły różne kraje - m.in. Europę, Azję jak i Amerykę. Firma postawiła na dbanie o środowisko - wszelakie dokumenty są sporządzane drogą elektroniczną. Sama firma nie przechowuje danych klientów na komputerach, a na zaszyfrowanych bazach danych, które są chronione przez przystosowany do tego dział IT. Roy Cars to salon samochodowy, gdzie bez mgnienia okiem doświadczysz świetnej, wykwalifikowanej obsługi, która od samego wejścia ugości Twoją osobę serdecznym przywitaniem jak i fachową obsługą. Salon nawiązuje również współprace z innymi firmami działającymi w Los Santos. Doświadczona kadra zarządu dopilnuje, aby biznes był najpopularniejszy w Ameryce. Ceny oscylują w granicach norm rynkowych. Wszystkie pojazdy przed sprzedażą Klientowi przechodzą wszelakie testy m.in. test hamulców jak i ogólny przegląd stanu pojazdu. Salon umożliwia Klientowi stworzenie własnej konfiguracji za dodatkową opłatą. 

OOC;

Cześć,
wychodzę do Was z inicjatywą stworzenia salonu samochodowego. Liczę, że mój pomysł na biznes spodoba się Wam. Pracownicy będą przechodzili szkolenie bardziej profesjonalne niż „odegraj sprzedaż pojazdu klientowi”. Byłby to pierwszy biznes założony przeze mnie na serwerze. To tyle z mojej strony, zapraszam do oceniania Smile
[Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz
cos za krótka ta apka
  Odpowiedz
Na tak.
  Odpowiedz
Hej,
dziękuję wszystkim za Waszą ocenę mojej aplikacji. Zapomniałem od siebie dodać, że po akceptacji biznesu pojawi się strona internetowa na, której będziecie mogli zamówić/zarezerwować samochód. Obecnie ją projektuję.

Miłego dnia!
[Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz
jestem na NIE, zbyt mało napisałeś
  Odpowiedz
ok, jestem za , brzmi obiecująco
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości