• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
La Cosa Nostra | Cipriani Family
#1
La Cosa Nostra | Cipriani Family
Interesy: haracze, handel i przemyt narkotyków, napady rabunkowe, lichwa, nielegalny hazard, inwestycja w nowe przedsiębiorstwa młodych biznesmenów zamian za procent z tygodniowego dochodu.
Narodowość: Włosi, pół-Włosi.
Teren działań: Całe LS, głównie pogranicze Idlewood i Commerce.
HISTORIA
1988, Vice City
Vito Cipriani, młody chłopak, mimo tego iż ma dopiero dwadzieścia cztery lata, jest już donem swojej własnej rodziny. Stworzył ją z młodych imigrantów z Włoch, takich jak on. Wśród Komisji Syndykatu wzbudzał wiele kontrowersji, gdyż jako jeden z pierwszych wszedł w biznes kokainowy. Wcześniej mafie unikały go jak ognia, lecz to właśnie on przyczynił się do rozkwitu "narkobiznesu" wśród Cosa Nostry. Mimo tego trzymał się zasad wytyczonych przez organizacje Starego Kraju- Italii.
Interesy szły dobrze, a organizacja cały czas się rozwijała, aż do wypadku samochodowego Vita, w 1997 roku, którego niestety nie przeżył. Zostawił dwuletniego synka i żonę. Wtedy nad rodziną władzę przejął nowy don- Carlo Salieri. Nie był zbyt kompetentny, podczas jego rządów familia traciła wpływy, dochody były coraz mniejsze, krótko mówiąc- wszystko zaczynało się sypać. Ostateczny upadek rodziny Cipriani nastąpił w 1999 roku.
2 października 1999 roku, doki Vice City
Tego dnia rodzina, ostatecznie umarła tego dnia. Carlo Salieri wraz z dwoma swoimi ochroniarzami przebywał w dokach Vice City, gdzie miał odbierać dostawę kokainy, od nowego dostawcy. Wtedy podjechał do nich srebrny Sentinel, a z niego wyszło trzech mężczyzn uzbrojonych w pistolety maszynowe UZI. Oddali w kierunku dona i jego ochrony kilkaset strzałów i odjechali. Sprawców nigdy nie odnaleziono. Pokazało nam to, iż mówienie o nim, że był twardy nie dało mu  przetrwania konfrontacji z ołowiem. W ten oto sposób na wiele lat rodzina Cipriani z żywej potęgi pozostawała tylko reliktem świata przestępczego końca XX wieku.
2020, Los Santos
Gdy rodzina upadła, Maria-żona pierwszego dona przeniosła się ze swoim synkiem Anthonym do Los Santos. Młody gdy tylko dorósł postanowił odbudować imperium swego ojca. Zaczął tak jak on- poprzez zebranie ekipy i rozpoczęcie działalności. Aktualnie przygotowują się, do postawienia mafii na nogi. Powoli zbierają kontakty do wejścia w biznes narkotykowy, mają już gotowe do otwarcia swoje kasyno- "Golden Rush". Początkowo są na samym dole łańcucha pokarmowego półświatka przestępczego LS, jednak maja nadzieję, że niedługo się to zmieni... 
KULTURA

Aby dołączyć do organizacji należy był Włochem, lub pół-Włochem. Inne narodowości mogą działać przy mafii, lecz nigdy nie mogą zostać w pełni zaprzysiężeni. Gdy mafioso, który został już uznany za członka organizacji i otrzymał status "made man" zostanie zamordowany przez osobę spoza Cosa Nostry bez zgody jego szefa, zawsze dokona się na nim zemsty. Trzymają się też starych zasad panujących od kilkudziesięciu lat, np.: za związek z żoną innego członka mafii zostajesz zamordowany, tak samo za zdradę organizacji. Szef ma prawo do haraczu z każdej akcji, itp.. Ważną rolę w ich kulturze odgrywa także religia. Podczas bycia wprowadzanym do mafii, przysięga się wierność na Biblię. Każdy z członków w przypadku śmierci ma kościelny pogrzeb.
OOC
Witam, jestem Merax i wychodzę z inicjatywą zrobienia włoskiej mafii na tym serwerze. Stworzę tu też taką trochę wylęgarnie młodych talentów w półświatku LS, gdyż rotacja wśród współpracowników może być dość duża. Też po części będziemy wpływali na ekonomię serwera (patrz na górze). Mam nadzieję, że moja aplikacja zostanie rozpatrzona pozytywnie. Pozdrawiam.


Załączone pliki Miniatury
   
  Odpowiedz
#2
Jak najbardziej, na TAK!
  Odpowiedz
#3
Państwo to ma zamiar nadal na te rybki jeździć? Myślę że przemyśleliście swój błąd którego nie powtórzycie. Moszna dać szanse TAK.
  Odpowiedz
#4
(07-26-2020, 04:29 PM)EmciO napisał(a): Państwo to ma zamiar nadal na te rybki jeździć? Myślę że przemyśleliście swój błąd którego nie powtórzycie. Moszna dać szanse TAK.
A ty masz już tego premiera czarnego w 4 gangu więc cicho bądź bo przerzucasz bronie : ))))
  Odpowiedz
#5
biere, zgłoszcie sie jutro przed 15
  Odpowiedz
#6
WEJDŹ DO ORGANIZACJI!
*Po mieście krążą plotki, jakoby mafijna rodzina Cipriani poszukiwała ludzi. Aby dostać się do organizacji, jako pełnoprawny członek należy być Włochem, przynajmniej połowicznie. Bez włoskiej krwi można być najwyżej jej współpracownikiem, ale i współpracownicy są mile widziani*
((Link do Discorda organizacji: https://discord.gg/y4zuAu))
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości