• 6 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mongols MC
[Obrazek: 4ad2oZd.jpg]
Mongols MC.
Rok 2014.

20-letni Horacio który od dziecka interesuje się motocyklami. Od ojca na osiemnaste urodziny dostał swój pierwszy motocykl. Po jakimś czasie zauważył lokalna "grupę" motocyklowa, urzadzali oni różne imprezy i sprawiali kłopoty. Horacio przychodził na imprezy, nareszcie stało się to jego rutyna. Już po paru imprezach zaprzyjaźnił się z paroma motocyklistami z lokalnej grupy, zdecydował się do nich dolaczyć. Minęło pare miesięcy i został pełnoprawnym członkiem klubu, Mongols MC.
Rok 2016.

Grupa motocyklistów przez ostatnie dwa lata od dołaczenia Horacio pozyskała paru nowych członków m.in. Quentin Hernandez, Dave Smith oraz Honorius Rampling. To były najlepsze chwile grupy. Handel narkotykami, mniejsze bójki i imprezy w klubach organizowane przez Grupę to były ich główne aktywności, broni palnej używali w ostateczności.

Rok 2020.

Horacio został V-Presidentem. Grupa narobiła sobie za dużo wrogów, niektórzy zginęli, liczac obecnego Presidenta-został postrzelony przez ludzi z wrogiego klubu. Horacio przejał obowiazki Presidenta, mianujac Quentina nowym V-Presidentem, gdyż był najbardziej zaufanym członkiem z pozostałych. Większość gangów i klubów zapomniało o Mongols, uznali że już wymarli. Horacio stara się przywrócić klub do życia, stara się również o neutralne relacje z innymi aby nie powtórzyć błędów byłego Presidenta...oczywiście będa wyjatki.

Hierarchia:

-President, obecny lider, dowódca MC. Organizuje spotkania całego MC.
-V-President, po śmierci Presidenta przejmuje MC, druga najważniejsza osoba.
-Secretary, dba o relacje z innymi gangami, trzyma on pieniadze grupy na imprezy i rzeczy na grupe.
-Sergeant, uczy on dyscypliny innych członków, sprawdza czystość clubhouse'u i pilnuje nowych, najbardziej ceniony żołnierz-do niego idzie się z najcięższymi zadaniami.
-Road Capitan, ustawia trasy naszej jazdy. Stoi na czele tras, ma oko na nowych.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
-O'lady, ranga dla kobiet. Najczęściej dziewczyna któregoś ze członków.
-Private III, członek który jest dość długo i zyskał akceptacje innych członków na awans.
-Private II, ta sama sprawa co Private III.
-Private I, pełnoprawny członek gangu. Od tej rangi uczy się go dyscypliny i zasad panujacych w grupie. 
-Hangaround, nie jest członkiem grupy. Chodzi na imprezy i przebywa z członkami. Zwykle członkowie sa do niego mile nastawieni.

OOC: Siema! ogólnie brakuje nam MC na serwerze więc stworzyliśmy własny. Oczekujemy miłego przyjęcia bo chcemy robić imprezy dla społeczności i rozróby w barach i kasynach by mieli co robić a gra była urozmaicona nowym MC!(przepraszam jeśli nie ma Ą w mojej apce ale klawka ma rozwalone coś i nie pozwala na wpisanie tego znaku.)

Rzeczy na start:
-najlepiej 4 Freeway'e (chodzi o te harleye) z wyzerowanymi licznikami, oczywiście czarne.
-8 czarnych bandan.
-i wiadomo jakiś colt na start

Terytorium:

[Obrazek: jOvEwiu.png]

[Obrazek: 6ewxd6e.png]
                                ((Motorcycle Club Bar w Dillmore))
  Odpowiedz
w miare git
[Obrazek: ezgif_5f10eed53e392.gif]
  Odpowiedz
Jak najbardziej jestem na TAK, lost będzie miało nowych wrogów!
  Odpowiedz
Noo jak dla mnie git, w końcu jakiś klub zobaczę Smile
  Odpowiedz
Ogólnie spoko apka, urozmaicą gierkę i wreszcie będzie można popatrzeć na jakieś ogarnięte mc
  Odpowiedz
fajne
  Odpowiedz
według mnie ładna aplikacja, jestem na tak i mam nadzieję, że niedługo widzimy się w grze Big Grin
  Odpowiedz
Fajne fajne,miłej gry chłopaki i powodzenia.
  Odpowiedz
Jak dla mnie GIT rywalizacja z Lostami
  Odpowiedz
Tak 
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości