• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The lost
[Obrazek: E52onV5.png]

HISTORIA

The lost to gang motocyklowy stworzony w latach 70-ątych w Libery City. Organizacja zajmuje sie produkcja i dystrybucja narkotyków, przemyt broni jak i sprzedawaniem oraz porywaniem i zabijaniem ludzi którzy byli w złym miejscu i niewłaściwym czasie. Twórcą gangu był Chuck Charles który zginął w Liberty City podczas wojny gangu. Gdy jego wspólnik zdradził gang po śmierci Chucka jego dawni znajomi postanowili go zabić. Organizacja postanowiła zakończyć prace w Liberty City i polecieć do Los Santos gdzie zaczeli wszystko od nowa. Gang jest nastawiony pokojowo do innych gangów którzy pracują na terenie Los Santos. Gang w 2014 roku rozpadł sie w LS jednak w 2020 sie ponownie zjednoczył by ponownie robić zamęt na ulicach Los Santos ! Gang by pokazać swoją siłę często robią napady na sklepy porywają i robią sojusze z innymi gangami. W the Lost rasa nie ma znaczenia, możesz być biały, czarny lub żółty nas to nie obchodzi bo człowiek człowiekowi nie równy. Organizacja woli siedzieć na przedmieściach miasta i mieszkać w kamperach żeby mieć spokój od PD i nikt im nie przeszkadzał. Grupy lostów nie interesuje sie sprawami innych gangów z south central ponieważ to nie ich interes. Motocykliści noszą skórę ze swoim logiem na plechach by rozpoznawać swoich. Prezydent klubu zajmuje sie interesami np. kupiec do kupna broni/dragów lub na odwrót.  Grupa nie wdaje sie w wojny gangów z gangsterami z south bo to nie motocykliści wolą raczej zawiązać sojusz by nie doprowadzić do rozlewu krwi i wzmocnić grupe. kolor motorów to najczęściej czarny lub szary. Członkowie trzymają sie w grupach i pomagają sobie nawzajem w każdej sytuacji . Grupy przemieszczają sie po mieście w szukaniu rozrywki lub idą do baru gdzie piją.

OOC

Cześć. To moja pierwsza apka  wiec nie krzyczcie jak coś zrobiłem źle bo początki bywają trudne ale wracając chce zrobic gang the lost ponieważ brakuje takich w L-S i na T-L był . jestem ogarniety w rp na serwerze mam chyba z 300h byłem w ballas, crips, grove, bloods wiec znam sie na tym. mam nadzieje że sie spodoba i ocenicie. Narazie! ( pisze to kolejny raz już mam dosyć wiec oceńcie to dziadostwo i dajcie mi spokój)
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości