• 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pro Sport's
        Pro Sporst's-To firma zajmująca się organizowanie różnych rozgrywek w różne sporty piłke nożną, siatkówke, koszykówke,mini golfa itp.Firma  została założona w 2018.r w Liberty city przez młodą dziewczyne Olivie rose która miała ogromne zaimiłowanie do sportu w w weiku 7 lat lubiła grać w piłke to u dziewczyn jest bardzo nie spotykane Firma znajdowała się na obrzeżach Liberty City przez pierwsze miesiące stało pusto przychodziło z 10 osób na miesiąć ale po jakimś czasie firma odniosła wielki sukces do firmy przychodziło nawet 40 tyśiecy ludzi miesięcznie ale po jakimś czasie znowu upadła ponieważ wybudowała się większa firma sportowa z tym związana więc Olivia rose postanowiła się przenieść do innego miasta wypadło na Los Santos ponieważ zauważyła ze nie ma tam takowej firmy i tak rozpoczeła działalność w 2020.r w Los Santos
Rangi:
Director 1000$
Deputy Director 1000$
Menager 1000$
Finanse Menager 990$
Expediencet Sports treners 900$
Old Sport's Trener's 800$
Young Sport's Trener's 800$
Sport's trener's 700$
New Sport's Trener's 650$
Test Sport's Trener's 600$
Co potrzeba:
Interior jakiejś hali sportowej i jakieś boiska poza halą 
odznaki 
panel f3
Skrypty na gre w sporty jak można 
OOC: 
Siemka jestem Banshe prezentuje wam mój pomysł na biznes który zajmował by się sportami organizacją różnych meczy turnieji w którymi można coś wygrać będzie można założyć własny klub w danej dziedzine sportu myśle że wam to dobry pomysł bo na true life nie ma takich zeczy związanych z sportem więc uważam że to dobry pomysł
  Odpowiedz
Jestem na tak.
  Odpowiedz
Jestem na tak fajny pomysł brakuje sportu na tl
  Odpowiedz
Logo zgarnięte z neta. Druga sprawa 2/3 apki to jest co potrzebujesz lub rangi więc wielkie NIE!
  Odpowiedz
To jest dosłownie to samo co poprzednia apka tylko z pozmienianą trochu historią. Na NiE!
  Odpowiedz
NIE - grafika z internetu, biznes bez większego sensu. Nie będę wspominał o ortografii...
  Odpowiedz
Jak najbardziej na TAK
  Odpowiedz
nikt ci skryptu nie napisze XD
po drugie - całość jest robiona na 100000% pod farmienie e-kasy
po trzecie - nie postarałeś się - aplikacja napisana na odpierdziel, plus zanim będziesz coś pisał to polecam ci zapoznać się z tym - https://sjp.pl/
[Obrazek: giphygif_qqpppsw.gif]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości