• 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buy & Sell Company
[Obrazek: 0XEJlPL.png]
Buy & Sell Company - Firma załozona w 1999 roku, przez Erica Macklera. Początkowo była to firma kupująca zużyty sprzęt RTV oraz powypadkowe samochody. Które następnie były naprawiane i sprzedawane za większą cenę. W 2016 roku, właściciel firmy Eric Mackler, zatrudnił swojego syna Gazy'ego Macklera na stanowisko sprzedawcy, po czym po roku jego ciężkiej pracy awansował go na swojego zastępce. W 2017 roku, firma miała wielki kryzys, przez który prace straciło 37 osób. Dzięki takiej liczbie zwolnionych osób firma nie zbankrutowała i w ciągu pół roku stanęła znów na nogi. Od 2018 roku, powstało kilka oddziałów tej firmy w paru większych miastach. Do dziś firma cieszy się bardzo dobrą reputacją. Dziennie posiada kilkuset do nawet kilku tysięcy klientów, a stan konta firmowego przekracza grubo ponad 70 mld dolarów. Firma ciągle się rozwija i wprowadza coraz to nowsze rzeczy. W 2020 Dyrektor firmy ogłosił otworzenie nowego działu, o którym więcej dowiemy się już niedługo. Dodatkowo od kilku miesięcy prowadzone są zbiory zużytego oraz zepsutego sprzętu RTV, AGD, który mieszkańcy wystawiają przed swoje domy. Które następnie są naprawiane i sprzedawane, a pieniądze w całości przekazane są na cele charytatywne.

Rangi i płace
Director - 1000$ 
Deputy Director - 900$ 
Manager - 800$ 
Team Manager - 700$ 
V&S Manager - 650$ 
Vehicle Manager - 600$ 
Stuff Manager - 600$ 
Seller Step II - 500$ 
Seller Step I - 450$ 
Seller - 350$ 
New Seller - 300$

Co jest nam potrzebne?
- panel f3 
- identyfikatory 
- interior (gdzieś w centrum miasta)

OOC
Z racji ze dużo osób posiada niepotrzebne rzeczy, z którymi nie ma co zrobić typu boomboxy, głośniki, laptopy itd itp wpadłem na pomysł stworzenia firmy która by to kupowała i sprzedawała innym osobom lub firmom. To samo tyczy się samochodów oraz różnorakich pojazdów. Zamiast złomować lepszy zysk będą mieć sprzedając nam. Oraz po co ktoś ma sobie marnować miejsce w ekwipunku poprzez trzymanie tych rzeczy, jak może mieć z tego pieniądze. Cały plan na ten biznes jest przeze mnie opracowany od A do Z. Poziom RP na jak najwyższym poziomie. Odwalanie = LOTA z frakcji, 3 dni nieobecności = LOTA z frakcji, co kilka dni planuje przyjmować nowe osoby aby miał kto pracować. Dodatkowo każda osoba zostanie przeszkolona w 100% z tego co ma robić. Osoba nowo co przyjęta zostanie przydzielona do rangi New Seller, na trzydniowy okres testowy. W ciągu którego będzie szczegółowo uczona oraz obserwowana jak radzi sobie z nową wiedzą. Nadzór nad takimi osobami będzie sprawował pracownik z rangą Team Manager. Następnie aby awansować będzie musiała wykazać się wiedzą oraz umiejętnością pracowania na danym stanowisku. Ceny co do każdego przedmiotu zostaną przeze mnie ustalone po zaakceptowaniu aplikacji oraz otrzymaniu panelu F3. Fundusze na kupno pierwszego sprzętu RTV czy też pojazdów mam zorganizowane, także jak najbardziej firma będzie w stanie się utrzymać od samego początku. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej aplikacji, pozdrawiam.
  Odpowiedz
Okej spoko, ale można troche lepiej.
Mało zdjęć... Tak pół na pół.
  Odpowiedz
Zdecydowanie na tak. Brakuje takiej firmy, która skupuje różne przedmioty oraz samochody od graczy. Mam nadzieję że frakcja wypali i pojawi się niedługo w grze?
  Odpowiedz
Na tak.
  Odpowiedz
Dłuższa tu chyba jest notka OOC niż notka o czym ma być projekt xD
na nie
[Obrazek: giphygif_qqpppsw.gif]
  Odpowiedz
przydała by sie taka firma.na tak
  Odpowiedz
Skontaktuj się ze mną na discordzie lub w wiadomości prywatnej na forum.
Kacper12x2#6307
  Odpowiedz
Gdzie jest wasz interior
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości