MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
04 | Tragiczny wypadek na stacji Idlewood.
04 | Tragiczny wypadek na stacji Idlewood.
Started by kislu


Rate this topic
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


0 posts in this topic
kislu
Moderator
***


13
42 posts 19 threads Dołączył: Apr 2021
Heart  12-30-2020, 12:23 AM -
#1
[Obrazek: V4FLy7n.png]

Wczorajszy dzień należy do jednych z tragiczniejszych, które dotychczas były. Mianowicie wczoraj, czyli 29 grudnia w nocy o godzinie 21:25 na ulicy gdzie znajduje się stacja paliw Idlewood miał miejsce przerażający, a nawet śmiertelny wypadek. Całe zdarzenie zostało opisane poniżej.

Nasi reporterzy zdołali przeprowadzić wywiady ze świadkami, którzy widzieli całe zajście. Dowiedzieliśmy się, że kierowca pojazdu pod nazwą "Greenwood" był pod wpływem alkoholu. Jego jazda była dość krzywa na drogach Los Santos, przez co doszło do tragedii. Kierowca jechał z dość wielką prędkością. Na miejsce w mgnieniu oka przyjechał Departament, który zabezpieczył wszelkie możliwości dojazdu do stacji benzynowej. Następnie zjawiły się służby ratunkowe, czyli Fire Department oraz medycy EMT. Płomienie wydobywające się z pojazdu zostało ugaszone, dzięki czemu zakleszczeni w środku ludzie zostali wyjęci z pojazdu. Niestety, każdy się spodziewał jak będą wyglądały ciała. Były zmasakrowane oraz zwęglone. Za długo przebywały w ogniu. W tragedii nie ucierpiały osobie trzecie, a dla zmarłych już ludzi nie było widać nawet iskry ratunku. Sam pojazd, którym poruszał się kierowca nie był już zdatny do dalszej jazdy, a jedynie nadawał się do złomowania.

Prosimy Was jeszcze raz, przestrzegajcie przepisów ruchu, a przede wszystkim nie wsiadajcie za kierownicę kiedy wypiliście choć gram alkoholu! Alkohol jest wyrocznią dla kierowców, a szczególnie tych co lubią brawurową jazdę. Dbajcie o swoje zdrowie, jak i zdrowie innych. A rodzinom, bliskim oraz przyjaciołom zmarłym osobom w opisanym wydarzeniu - przesyłamy szczere kondolencje.

Artykuł autorstwa Pamela Overfleux, 30 grudnia.

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości