• 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Front Street Watts Crips
     [Obrazek: ZlhjyqKh.jpg]
Jeden z rozwijających się gangów ulicznych na wschodniej części Los Santos. Powstał w latach '70 na w dzielnice Crystal Gardens Członkowie gangu oraz tamtejsi mieszkańcy noszą często ubrania Florida Marlins  czapki, koszulki, bluzy które symbolizują literę "F" od nazwy Front Street Watts. Członkowie również często stosują stacki w postaci litery "F".
Gang powstał dzięki 19 letniemu Danny'emu Wyenstone'owi który od lat ze swoimi przyjaciółmi z ulicy wykonywali drobne kradzieże i akty wandalizmu. Pragnęli więcej, uważali że najlepszym rozwiązaniem będzie handel narkotykami. Od tamtego czasu zaczęli rozprowadzać towar po ulicach Idlewood. Niestety zginął 4 lata później podczas driveby ze strony tutejszego setu latynoskiego Norteños
Handel narkotykami - Ten krok okazał się strzałem w dziesiątkę ponieważ przynosił zyski. W ciągu roku przynależeli już jako set crips. Ich głównym rywalem po 5 latach istnienia setu okazał się ich sojusznik Bacc Street Watts Crips którzy również zasiadują tereny Idlewood. Wojna z tym setem trwa aż do dziś. Członkowie setu FSW nie utożsamiają  się z typowym dla crips tylko kolorem niebieskim. Aktualnie gang nie ma jednego głównego leadera i kierują nim wysoko postawieni członkowie w gangu. Kierują się zasadą szacunku i na taki jaki sobie zapracujesz tak będziesz traktowany. Zajmują się zabójstwami, gwałtami, handlem narkotykami i bronią, kradzieżami, porwaniami i napadami. Na dzielnicy najczęściej grają w karty, kosza i słuchają muzyki wspólnie przesiadując. Uwielbiają rap oraz samochody typu low ridery. Posiadają również ludzi zza kratami więzienia stanowego gdzie trzymają się razem aby być mocniejszym rywalem dla innych. Do gangu należą już osoby nawet w wieku 14 lat. Od małego są wychowywani na tamtych ulicach co zadecydowało o ich przyszłości. Każdy z członków różni się od siebie co czyni ich innymi w przeciwieństwie do innych setów. Większość z nich jest gotów oddać życie za kawałek betonu (ulice).

[Obrazek: vxSoB2P.png]
No więc tak chce zacząć grać na serwerze coś z sensem. Mam dosyć odmienny styl gry jeśli chodzi o tego typu gangi i jestem przekonany że zadziała. Każdy znajdzie zajęcie dla siebie i napewno dostanie szansę na pokazanie w czym jest dobry. Stawiam na pomysłowe i różniące się od siebie postacie. Posiadające różne charakterystyczne cechy uzależnienia czy wady. To wszystko pokażę oryginalność i realność postaci. Natomiast kwestia slangu prezentuje się w sposób taki że nie będziemy grać na tyle sztucznie by każde zdanie kończyć słowem czarnuchu stawiając je niczym kropke na końcu zdania. Natomiast będzie używane bo jest to jednak wymagane. Osoby które nie będą chciały się z nami pojednać czy też pokażą niesurbordynacje będą uśmiercane. Liczę że was zainteresowałem i dostanę szansę na poddania swoich ludzi próbie.
  Odpowiedz
powodzonka.
  Odpowiedz
pogczamp
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości