• 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
90's Jefferson Street Boy's ((poprawka))
:HISTORIA POWSTANIA: 
90's Jefferson Street Boy's
[Obrazek: Bsssssss.jpg]
            W roku 1990 mała grupka 6 chłopców 14-18 lat chodziła do szkoły na Sounth Central wywodziła się rodzin
      patologicznych dlatego bili rówieśników  szkole by zarobić jakiś szmal nie były to wielkie pieniądze bo zazwyczaj było to kilka dolarów za to chłopaki kupowali papierosy i sprzedawali  je w szkole za większą cenę, gdy dowiedzieli się o tym chłopaki z małej paczki szkolnej
  dopadli jednego  w szatni po przerwie gdy ten kończył się  przebierać szybkim ruchem przymierzyli do niego nóż
             i kazali mu dilować prochy na okres próbny tylko po szkole, ten nie miał wyboru, zgodził się.       
    Następnego dnia dostał kilka gram ulicznego syfu i zaczął  sprzedawać szło mu dobrze, nawet za dobrze gdy zobaczyli jakie zyski mają   postawili 
    by ten miał z tego jakiś hajs, po czasie postanowili żeby zaczął  sprzedawać poza szkołą i tak się stało 
        szło mu jeszcze lepiej w ciemnych zakamarkach sounth opylał towar ulicznym ćpunom, ale nigdy nic nie  idzie tak jak ktoś chce, dowiedział się o  tym co robi uliczny  diler
 który nie miał ani chwili  zastanowienia i nie mógł pozwolić żeby jakiś bachor opylał towar przy okazji 
 zabierając mu zarobek   zabrał ze sobą pistolet i poszedł  pod przykrywką do chłopaka że chce kupić coś na noc
            gdy już staną  z nim twarzą w twarz wyciągną pistolet i oddał celny strzał w jego ramię   po  czym zabrał cały towar i uciekł.
      Po nie długiej chwili przyjechał lokalny EMS i zabrał młodego wtedy Davida Harissa kule udało się wyciągnąć i młody przeżył został w   szpitalu na 
jakiś czas, gdy jego ziomeczki się o tym dowiedzieli  i ani myśleli nic z tym nie robić wzięli  z domu noże kuchenne i poszli go szukać
            ten diler najczęściej sprzedawał w mieszkaniu wiedzieli gdzie sprzedaje bo plota latała po szkole,
            przyszli do niego zagadali i zgodził się ich wpuścić do mieszkania, po krótkiej rozmowie diler wyciągną torbę z narkotykami wtedy jeden 
    z chłopaków wyciągnął nóż  wykonał cios od tyłu w jego szyję  gdy reszta to zobaczyła wzięli swoje noże i 
  dziurawili go bez litości, cali we krwi przeszukali jego chatę i wzięli broń, narkotyki i sporo hajsu gdy EMS przyjechał diler miał około 30 ran kłutych  nie było co zbierać.
  Po wszystkim wzięli zakrwawione łachy i wrzucili do ogniska które sami zrobili, obgadując  plany na późniejsze dilowanie narkotykami i podział, broń schowali w ogrodzie
        nie było śladów ani podejrzeń na młodych chłopców mogli rzucać towarem w  spokoju
      wtedy zaczęli o sobie mówić Boy's on jefferson nie pokazywali się jawnie na ulicach  działali w ukryciu do czasu kiedy jednego z nich złapała patrolówka 
         nie miał drogi ucieczki ale miał to, to co zdobył po zabójstwie dilera ani myślał pójść za kratki wyciągną pistolet i oddał strzały do funkcjonariuszy jednego trafił w głowę
  drugiego w brzuch od razu tą sprawą zajęło  się FBI wiedzieli że to nie było ani bloods ani ballas ani vagos nie było na nikogo dowodów ale ten postrzelony policjant
 przeżył i zapamiętał jego twarz, zrobili śledztwo i znaleźli sprawce SWAT  wleciał na dom młodego wtedy Carla Robertsona
 znaleźli narkotyki pistolet i brudny szmal z narkotyków wzięli wszystko,  mała szajka została z niczym ale lokalna policja wiedziała że w los santos pojawiła się nowa grupa
 nie wiedzieli jeszcze na jaką skale będą działać, po roku gdy Carl poszedł do więzienia na dożywocie za napaść na 2 PD-ków z bronią w ręku i narkotykami w domu.  
Młoda grupka czarnoskórych chłopków przybrała sobie białe barwy po tym  jak zaczęli latać z barwami, inne 
gangi dowiedzieli się że nowa grupa gangusów lata po mieście,  by po czasie zrobić wielkie zamieszanie młode chłopaki  wzięli basebole noże i inne takie zaczęli robić  
zamieszki i rozboje na wielką skale rozwalali wszystko co stanęło  im na drodze radiowozy, pojazdy  nie winnych  osób i wtedy już każdy wiedział że oni są i będą robili swoje.
[Obrazek: d.jpg]
    ||||| OŚKA: Znajduje się pomiędzy Glen Parkiem a Rollin Heights (nie wiem jak sie nazywa dokładnie)
[Obrazek: mta-screen_2020-07-15_12-37-35.png]

[Obrazek: mta-screen_2020-07-16_11-54-12.png]
[Obrazek: mta-screen_2020-07-16_11-54-20.png]

((OOC))
SIEMA CHCIAŁEM Z ZIOMKAMI ZROBIĆ GANG BYLIŚMY W KILKU I OGARNIAMY GIERKE MAM NADZIEJE ŻE APKA SIE PRZYJMIE TROCHE NAD NIĄ SIEDZIAŁEM WIĘC FAJNIE BY BYŁO GDY ROBIŁEM APKE MIAŁEM SPORO WYOBRAŹNI I REALIZMU CHYBA TYLE POZDRAWIAM (poprawiłem estetykę interpunkcje i inne takie mam nadzieje że teraz jest git czekam na ocenkę)

Odpowiedz
Generalnie jest ok, ale INTERPUNKCJA. A i jak dziurawili kogoś, to raczej rany kłute, a nie cięte. Szczegół. Smile
  Odpowiedz
(07-16-2020, 05:33 AM)Merax napisał(a): Generalnie jest ok, ale INTERPUNKCJA. Treść jest ok.
No niestety mam Dysortografie i dyslekcje więc sory za to Undecided
  Odpowiedz
Rozumiem. W takim razie przepraszam za czepianie się.
  Odpowiedz
(07-16-2020, 05:45 AM)Merax napisał(a): Rozumiem. W takim razie przepraszam za czepianie się.
luźno
  Odpowiedz
Jestem na tak tylko interpunkcja ale tak wszystko jest spoko Smile
  Odpowiedz
(07-16-2020, 08:38 AM)Mateo666 napisał(a): Jestem na tak tylko interpunkcja ale tak wszystko jest spoko Smile
Jak mówiłem mam DL i DO więc przepraszam za to Big Grin
  Odpowiedz
Nie jestem OOP, ale imo ośka powinna być bardziej sprecyzowana. Jefferson to jedna z większych dzielnic, dodatkowo wrzuciłeś jpg całego jefferson, a oczywiście, że ten teren nie będzie w całości wasz.
  Odpowiedz
(07-16-2020, 09:30 AM)Sponge napisał(a): Nie jestem OOP, ale imo ośka powinna być bardziej sprecyzowana. Jefferson to jedna z większych dzielnic, dodatkowo wrzuciłeś jpg całego jefferson, a oczywiście, że ten teren nie będzie w całości wasz.
Nie wiem jak sie dokładnie ta ośka nazywa ale ogólnie na dole te 2 domki na przeciwko siebie zaraz podeśle dokładne domki Smile

(07-16-2020, 09:30 AM)Sponge napisał(a): Nie jestem OOP, ale imo ośka powinna być bardziej sprecyzowana. Jefferson to jedna z większych dzielnic, dodatkowo wrzuciłeś jpg całego jefferson, a oczywiście, że ten teren nie będzie w całości wasz.
już wstawione do apki
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości