MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
03 | Pościg policyjny zakończony tragicznie. Trzy osoby nie żyją.
03 | Pościg policyjny zakończony tragicznie. Trzy osoby nie żyją.
Started by kislu


Rate this topic
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


0 posts in this topic
kislu
Moderator
***


13
42 posts 19 threads Dołączył: Apr 2021
Heart  12-29-2020, 11:09 PM -
#1
[Obrazek: V4FLy7n.png]

Dzisiaj, czyli dnia 29 grudnia o godzinie 20:20 niedaleko bazy taksówek został zatrzymany czarny Sultan w celu przeprowadzenia kontroli. Kierowca Sultana nie zgodził się na wspomnianą kontrolę i zaczął uciekać przed Departamentem. Całe zdarzenie zostało opisane poniżej w artykule.[Obrazek: unknown.png]

Na początku pościg przebywał spokojnie nie licząc brawurowej jazdy. Kierowca Sultana ze stacji taksówek przekierował się w stronę kanałów burzowych, gdzie kontynuowano pościg. Pościg toczył się tam przez dosłownie 60 sekund. Po wyjechaniu z kanałów burzowych - Sultan skierował się w stronę drogi ekspresowej, która łączyła Los Santos z Las Venturas. Wtedy pojawiły się pierwsze problemy dla policjantów. Ciężko było im utrzymać się blisko czarnego Sultana, lecz finalnie zbliżyli się do niego. Kierowca zatrzymał się blisko mostu granicznego do Las Venturas. Trzej uciekinierowie zostawili pojazd na brzegu, wskoczyli do wody i zaczęli płynąć wpław na drugi brzeg. Udało im się to oraz przesiedli się do nowego pojazdu.[Obrazek: unknown.png]

Po drugiej stronie czekał na nich niebieski Benefactor Type EVO. Dość szybki, ciężki do złapania pojazd. Kiedy przesiedli się do nowego pojazdu zaczęli kierować się w stronę lotniska Las Venturas. Na ogonie mieli kilka pojazdów policyjnych ale końcowo na chwilę udało im się ich zgubić. Kiedy zbliżali się do lotniska okazało się, że ich pojazd nie jest w pełni sprawny. Silnik zaczął szwankować, więc wszyscy trzej byli zmuszeni do kolejnej przesiadki. Szybko zajechali do miejsca gdzie były ukryte pojazdy, przesiedli się w nowe pojazdy jakimi był kolejny Benefactor Type EVO, Sultan oraz Vagmaro Gulf. Wyjeżdżając z lotniska stwierdzili, że się rozdzielą. Niestety, niefortunnie dla uciekinierów - policja czekała przy wyjeździe z lotniska. Jeden z ściganych został postrzelony przez policję. Przyjechały służby ratunkowe, zabrali postrzelonego, lecz niestety, nie zdołał przeżyć. Dwóch kolejnych zdołało uciec rozdzielając się ale nie na długo.


[Obrazek: unknown.png]
Jak zostało wspomniane wyżej w artykule - pozostałym ściganym przez policję udało się uciec przed policją, lecz nie na długo. Kierowca Vagmaro Gulf został złapany niedaleko centrum miasta Las Venturas. Pościg za Vagmaro Gulf toczył się długo. Wiele kilometrów przebył kierowca Gulfa, jak i kierowcy radiowozów policyjnych. Niestety, pościg za niebieskim pojazdem miał również tragiczne zakończenie. W domkach na obrzeżach Las Venturas kierowca niebieskiego pojazdu z ogromną prędkością uderzył w ceglany mur. W wyniku czego Gulf został całkowicie skasowany, mur wbił się do środka pojazdu, a głowa kierowcy była zmiażdżona. Mimo wszystko przyjechały służby ratunkowe. Niestety, odrazu stwierdzono śmierć na miejscu, dla kierowcy nie było szans ratunku. 


[Obrazek: unknown.png]


[Obrazek: unknown.png]

Po tragicznym wypadku kierowcy Gulfa, policja ruszyła szukać ostatniego uciekiniera. Został on zlokalizowany na opuszczonym lotnisku w Las Venturas, gdzie jest wybudowany tor do wyścigów drag. Ostatni kierowca był oblężony przez policyjne radiowozy, lecz zdołał się przez nie przedrzeć. Skierował się na drogę, która kierowała w stronę Bayside. W trakcie jego jazdy - policjanci stosowali na nim manerw P.I.T, lecz nieskutecznie. Kierowca zatrzymał się przy moście granicznym do Bayside. Wysiadł z pojazdu oraz próbował uciekać wpław przez rzekę. Był to dla niego wyrok śmierci. Kiedy radiowozy pełne policjantów zajechali w miejsce wysiadki kierowcy, wysiedli z radiowozów oraz otworzyli ogień do ściganego. Został on trafiony w klatkę piersiową przez co nie był w stanie płynąć dalej wpław. Uciekinier zatonął i zginął w wyniku utonięcia. Zwłoki zostały wyłowione z rzeki, zabrane przez EMT do szpitala, lecz nie było cienia ratunku dla kierowcy. Kierowca jak i dwaj jego koledzy zginęli w pościgu.

[Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: unknown.png]

Do rodzin, bliskich oraz przyjaciół zmarłych osób w wyniku pościgu przesyłamy szczere wyrazy współczucia. Jest nam bardzo przykro za tragedię, która wydarzyła się w dzisiejszym dniu. 

Artykuł autorstwa Pamela Overfleux, 29 grudnia
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości