• 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blastin' Fools Records
Blastin' Fools Records

Blastin' Fools Records - Wytwórnia muzyczna z której są największe gwiazdy rapu w San Andreas takie jak Madd Dogg, GMW czy OG Loc. Nasza wytwórnia dzieli się na sklep muzyczny oraz studio, w sklepie muzycznym młodzi raperzy którzy zaczynają swoją przygodę w studiach domowych mogą zakupić mikrofony, pop filtry czy inne rzeczy potrzebne do studia domowego. Drugie, studio to studio nagrań w którym nagrywać swoje piosenki będą nagrywać raperzy zaproszeni przez Blastin' Fools Records do studia mogą stać się prawdziwymi gwiazdami w całym USA.

Blastin' Fools Records będzie organizować różne eventy typu koncerty gwiazd które mają kontrakt z wytwórnią jak i koncerty na pokazanie swoich umiejętności dla nowych i być może po występach wytwórnia odezwie się do niektórych uczestników. Będziemy także piosenkarzom którzy mają z nami kontrakt oprócz dobrej jakości dźwięku w studiu oraz rozpromowania piosenek czy albumów będziemy dla nich także tworzyć teledyski oraz bity. Bit może zostać stworzony przez naszą wytwórnię lub osoba podpisująca umowę może powiedzieć że Bity będzie sama sobie załatwiać i wtedy zostanie odpowiednia umowa.
Jeśli chodzi o zarobki to zarabialibyśmy z koncertów ale głównie z twórczości artystów z naszej wytwórni a to ile będziemy brać % zależy od podpisanej umowy.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rangi i płace (nazwy jeszcze do ustalenia)

Director - 500$
Deputy Director - 500$
Manager ds. Finansów - 450$
Manager ds. Marketingu - 450$
Music projects coordinator - 400$
music producer - 400$

Music equipment seller - 400$
Chief of Security - 450$
Security III - 400$
Security II - 350$
Security I - 300$
Cleaner - 200$
Co potrzebujemy:
- panel f3
- Odznaki (jeśli można)
- interior (najlepiej w budnyku Blastin' Fools Records znajdujący się na ulicy market) w którym znajdowało by się ładne wejście gdzie był by sklep z rzeczami muzycznymi oraz przejście do Studia muzycznego i jakaś sala konferencyjna
OOC
Witam, mam nadzieję że apka się podoba i że wszystko jasno wyjaśniłem. Jak już mówiłem frakcja będzie zarabiać z eventów oraz piosenek które wypromują. Wpadłem na ten pomysł bo zauważyłem że większość projektów celebrytów to właśnie muzycy głównie raperzy i myślę że wytwórnia muzyczna to bardzo dobry dodatek do gry IC właśnie tych raperów, oczywiście wytwórnia nie jest tylko dla celebrytów ale mają oni większe szanse aby się do niej dostać. Mam plan aby wszystkie fajne odegrane akcje z muzykami wrzucać jako ss tutaj na forum aby każdy mógł zobaczyć grę IC mojej frakcji. We frakcji IC każdy ma być miły dla klientów, 3 dni nieobeności bez usprawiedliwienia lota, odwalanie także skutkuje wywaleniem z frakcji.
Ojj na tak.
Byczku gdybyś obudził się, gdy ja zrobiłem pierwsze Celebrity project na serwie to może by ci to wyszło - ludzie ogarneli, że CP się nie opłaca i nikt raczej tego nie będzie robił. Mimo wszystko jestem na tak, jeżeli ktoś podkręci zarobki CP (Nie oszukujmy się, dostałem ok 30k za ponad miesiąc regularnego wrzucania ssów i nut) to może twoja frakcja będzie miała co robić.
Na tak
Na TAK
Em, wydaje mi się, że zamknąłem możliwość aplikowania na biznesy.

.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości